Collins Charity Fight Night

Już 2 czerwca w Champions Sport Bar w hotelu Mariott będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Fundacja Braci Collins organizuje pierwszą charytatywną galę Collins Charity Fight Night.

Podczas wydarzenia obejrzymy walki celebrytów oraz przedsiębiorców.

Całkowity dochód z organizacji gali zostanie przeznaczony na działania statutowe Fundacji Braci Collins. Zebrane środki dofinansują projekty skierowane przede wszystkim do dzieci oraz rodzin w trudnej sytuacji materialnej. W zeszłym roku Fundacja Braci Collins przekazała potrzebującym ponad 600 000 zł.

Fundacja Braci Collins

Promocje!

Kupując - wspierasz !

Fundacja Braci Collins

Jak możesz pomóc?

Zapraszamy do wpłat na konto Fundacji, zrzutek dla potrzebujących, aukcji i innych form pomocy. Masz jakiś pomysł? Podziel się nim z nami! Znasz kogoś, kto potrzebuje wsparcia? Opowiedz nam jego historię! Wiemy, że nie jesteśmy w stanie pomóc każdemu, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby tych osób było jak najwięcej.

Dołóż swoją cegiełkę!