Pierwsza charytatywna gala - Collins Charity Fight Night

Już 2 czerwca w Champions Sports Bar w hotelu Marriott będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Fundacja Braci Collins organizuje pierwszą charytatywną galę Collins Charity Fight Night. Transmisję na żywo będzie można śledzić również online – na Playerze!

Podczas wydarzenia obejrzymy walki sportowców, celebrytów oraz przedsiębiorców. Rękawice podejmą m.in. były premier Kazimierz Marcinkiewicz, utytułowani na świecie bokserzy wagi ciężkiej - Przemysław Saleta oraz Albert "Dragon" Sosnowski, reprezentant Polski w piłce nożnej - Piotr Świerczewski, a także fundatorzy Fundacji Braci Collins - Rafał oraz Grzegorz Collins. Mariusz "Radzik" Radziszewski, znany m.in. z udziału w reality show o zawodnikach MMA "Tylko jeden" zmierzy się z Rafałem "Tito" Krylą, a aktualny mistrz KSW wagi piórkowej Sebastian Przybysz podejmie Szymona "Taxi Złotówę" Września, twórcę internetowego, który z impetem wdarł się do środowiska sportowego pokonując m.in. Marcina Najmana czy Bonusa BGC. Dzięki uprzejmości klubu Dragon Kraków Paraboxing, będziecie Państwo także świadkami spotkania bokserskiego Łukasza Kosiary oraz Pawła Kalety, reprezentantów Polski na arenie miedzynarodowej w paraboxingu. Sportowe emocje zapewnią także doświadczone panie Hanna "Tyson" Gujwan oraz Monika Porażyńska, które zaprezentują swoje umiejętności w kickboxingu.

Całkowity dochód z organizacji gali zostanie przeznaczony na działania statutowe Fundacji Braci Collins. Zebrane środki dofinansują projekty skierowane przede  wszystkim do dzieci oraz rodzin w trudnej sytuacji materialnej. W zeszłym roku Fundacja Braci Collins przekazała potrzebującym ponad 600 000 zł.

Fight card:

Kazimierz Marcinkiewicz vs Rafał Collins (boks)
Przemysław Saleta vs Albert "Dragon" Sosnowski (boks)
Piotr Świerczewski vs Grzegorz Collins (kickboxing)
Paweł Kaleta vs Łukasz Kosiara (paraboxing)
Sebastian Przybysz vs Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień (boks)
Mariusz "Radzik" Radziszewski vs Rafał "Tito" Kryla (kickboxing)
Hanna "Tyson" Gujwan vs Monika Porażyńska (kickboxing)

Walki komentować będą: Edward Durda oraz Agnieszka Rylik.

Wśród dodatkowych atrakcji przewidujemy licytacje wyjątkowych przedmiotów, a także występy muzyczne, w tym m.in. Phat & Smalls, brytyjskiego duetu tworzącego muzykę elektroniczną oraz Patrycji Markowskiej czy Pawła Tura.

Lista licytowanych na wydarzeniu przedmiotów przekazanych przez sportowców oraz przyjaciół Fundacji Braci Collins:

1.
Rękawice bokserskie podpisane przez Raya "Sugar" Leonarda, przez wielu uznawanego za najlepszego pięściarza lat 80.

2. Rękawice bokserskie podpisane przez legendarnego Mike'a Tysona, najmłodszego mistrza świata wszechwag zawodowców.
3. Korki piłkarskie podpisane przez brazylijskiego napastnika Neymara, obecnie zawodnika francuskiego klubu PSG. Neymar Jr. jest obecnie najdroższym piłkarzem świata.
4. Unikatowa koszulka Bayernu Monachium podpisana przez Roberta Lewandowskiego, sprzedawana w oficjalnej dystrybucji klubu i limitowana do 150 sztuk. Obecnie wyjątkowo rzadka na rynku.
5. Noc w apartamencie prezydenckim, mieszczącym się na najwyższym 43 piętrze Hotelu Marriott. Wyjątkowy apartament spełni wszelkie indywidualne potrzeby gości i nie jest na codzień dostępny w oficjalnej ofercie hotelu.
6. Zdjęcie podpisane przez Muhammeda Ali, jednego z najlepszych bokserów wszech czasów.
7. Zdjęcie podpisane przez Kakę, reprezentanta Brazylii w piłce nożnej w latach 2001-2016, z którą zdobył Mistrzostwo Świata, a także pomocnika grającego w barwach takich piłkarskich potęg jak A.C. Milan czy Real Madryt.
8. Koszulka Machesteru City podpisana przez Pepa Guardiolę, trenera klubu od 2016 r. i utytułowanego szkoleniowca, który wielokrotnie zdobywał najważniejsze klubowe trofea, w tym m.in. z FC Barceloną czy Bayernem Monachium.
9. Koszulka VfL Wolfsburg podpisana przez Kubę Błaszczykowskiego, reprezentanta Polski, który występował w barwach niemieckiego klubu w latach 2016-2019.
10. Koszulka Olympique Marsylia podpisana przez Arka Milika, reprezentanta Polski, który występuje w barwach francuskiego klubu od 2021 roku.
11. Książka "A Life on Our Planet" w anglojęzycznym wydaniu podpisana przez autora Davida Attenborough, jednego z najbardziej uznawanych biologów na świecie, popularyzatora wiedzy przyrodniczej na świecie.
12. Książka "The Furious Method" w anglojęzycznym wydaniu podpisana przez autora Tysona Fury, brytyjskiego pięściarza wagi ciężkiej i aktualnego mistrza świata federacji WBC.
13. Książka "Greenlights" w anglojęzycznym wydaniu podpisana przez autora Matthew McConaughey, amerykańskiego aktora i producenta, zdobywcy m.in. Oscara.
14. Koszulka UFC podpisana przez Jana Błachowicza, mistrza świata wagi półciężkiej.
15. Koszula podpisana przez Kubę Wojewódzkiego w trakcie ostatniego odcinka 29 sezonu jego talk-show. Gośćmi odcinka byli Kazimierz Marcinkiewicz oraz Rafał Collins.

Licytacje przeprowadzi: Irek Bieleninik

Bilety na galę dostępne są pod adresem: www.fundacjabracicollins.pl

Chcesz wystąpić na Collins Charity Fight Night? Chcesz wypromować swoją firmę, wziąć udział w walce i wesprzeć charytatywną inicjatywę? Skontaktuj się z Fundacją Braci Collins pod adresem biuro@fundacjabracicollins.pl

*Liczba miejsc jest ograniczona. Jesteśmy w środku pandemii, dlatego działamy odpowiedzialnie i ograniczamy liczbę dostępnych biletów. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich restrykcji.