Pierwszy Charytatywny Bal Fundacji Braci Collins
Pierwszy Charytatywny Bal Fundacji Braci Collins to wydarzenie w formie eleganckiej zasiadanej kolacji, podczas którego fundatorzy - Rafał oraz Grzegorz Collins - podsumują obecne działania fundacji, przedstawią plany oraz wizję na przyszłość.

Wydarzenia organizowane przez Fundację Braci Collins to gwarancja niezapomnianych atrakcji, które sprawiają, że wieczór spędzony z nami pozostaje w pamięci na zawsze. Jednak oferujemy Państwu nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale także wyjątkowe pamiątki, których możecie stać się Państwo wyłącznymi posiadaczami za sprawą licytacji przeprowadzanych na żywo podczas Pierwszego Balu Charytatywnego Fundacji Braci Collins.

Oferowane przedmioty to przede wszystkim unikatowe memorabilia z autografami światowej klasy utytułowanych sportowców, pamiątki pochodzące z planów filmowych, niezapomniane doświadczenia czy dzieła sztuki, w tym autorstwa samego Pablo Picasso.

Licytacje podczas Pierwszego Balu Charytatywnego Fundacji Braci Collins przeprowadzi Irek Bieleninik, którego doświadczenie i charyzma zapewnią Państwu wiele pozytywnych emocji, śmiechu oraz wzruszeń.

Wyjątkowym gościem honorowym podczas majowego balu będzie Lech Wałęsa. Niezmiernie cieszymy się, że będziemy mogli gościć p. Prezydenta.

Wieczór uświetni występ brytyjskiego duetu Phats & Small, znanego m.in. z singla "Turn Around", który najpierw znalazł się na drugim miejscu brytyjskiej listy przebojów, a następnie stał się międzynarodowym hitem.

Podczas Pierwszego Charytatywnego Balu Fundacji Braci Collins na scenie zobaczymy także Pawła Tura, którego zróżnicowana twórczość to między innymi nastrojowe ballady, ciężka rockowa gitara w partiach solowych, a także subtelne dźwięki fortepianu. Autorskie teksty Pawła traktują o ludzkich uczuciach, dlatego współpraca z Fundacją Braci Collins w naturalny sposób zaowocowała stworzeniem piosenki "Pokoloruj Marzenia", której wizualny obraz premierę mieć będzie właśnie podczas majowego wydarzenia.

Środki uzyskane z organizacji wydarzenia przeznaczone zostaną na działania statutowe Fundacji Braci Collins.

Data:
19/05/2023, 18:00

Miejsce:
Airport Hotel Okęcie****
Ul. Komitetu Obrony Robotników 24

Na wydarzeniu obowiązuje Dress Code: Formalny/Wieczorowy

Wydarzenie jest biletowane, a liczba dostępnych zaproszeń jest ograniczona. Szczegóły na temat cen oraz dostępności biletów znajdziecie Państwo w zakładce Sklep na stronie www.fundacjabracicollins.pl/produkty.
Wesela-Galaxy-Airport-Okecie-Warszawa001
t_s_h_510_w_680.jpeg