Pierwszy Charytatywny Bal Fundacji Braci Collins
Pierwszy Charytatywny Bal Fundacji Braci Collins to wydarzenie w formie eleganckiej zasiadanej kolacji, podczas którego fundatorzy - Rafał oraz Grzegorz Collins - podsumują obecne działania fundacji, przedstawią plany oraz wizję na przyszłość.

Wydarzenia organizowane przez Fundację Braci Collins to gwarancja niezapomnianych atrakcji, które sprawiają, że wieczór spędzony z nami pozostaje w pamięci na zawsze. Jednak oferujemy Państwu nie tylko wspaniałe wspomnienia, ale także wyjątkowe pamiątki, których możecie stać się Państwo wyłącznymi posiadaczami za sprawą licytacji przeprowadzanych na żywo podczas Pierwszego Balu Charytatywnego Fundacji Braci Collins.

Oferowane przedmioty to przede wszystkim unikatowe memorabilia z autografami światowej klasy utytułowanych sportowców, pamiątki pochodzące z planów filmowych czy niezapomniane doświadczenia.

Licytacje podczas Pierwszego Balu Charytatywnego Fundacji Braci Collins przeprowadzi Irek Bieleninik, którego doświadczenie i charyzma zapewnią Państwu wiele pozytywnych emocji, śmiechu oraz wzruszeń.

Wydarzenie uświetni występ artystyczny oraz gość honorowy. Obie te wyjątkowe persony ogłoszone zostaną wkrótce.

Środki uzyskane z organizacji wydarzenia przeznaczone zostaną na działania statutowe Fundacji Braci Collins. 

Data:
29/04/2023, 18:00

Miejsce:
Airport Hotel Okęcie****
Ul. Komitetu Obrony Robotników 24
02-148 Warszawa

Na wydarzeniu obowiązuje Dress Code: Formal/Black Tie

Wydarzenie jest biletowane, a liczba dostępnych zaproszeń jest ograniczona. Szczegóły na temat cen oraz dostępności biletów znajdziecie Państwo w zakładce Sklep na stronie www.fundacjabracicollins.pl/produkty.
Fasada-Hotel-Airport-Okecie-Warszawa004
Wesela-Galaxy-Airport-Okecie-Warszawa001
Aviator-Hotel-Airport-Okecie-Warszawa001
t_s_h_510_w_680.jpeg
t_s_h_510_w_680 (2).jpeg