Collins Charity Fight Night

Fundacja Braci Collins organizuje pierwszą charytatywną galę Collins Charity Fight Night.

banner-2

Pamiętaj,

że szczęście tylko pożyczamy, podaj je dalej, a wróci i do Ciebie.

Rafał Collins
banner-1

O fundacji

Nasza Fundacja powstała z inicjatywy Grzegorza i Rafała Collins - braci, którzy wiedzą, co to znaczy potrzebować pomocy i wsparcia. Chcemy, aby nasi podopieczni otrzymali to, na co zasługują, a ich życie zmieniło się na lepsze. Pragniemy dawać szczęście, radość i uśmiech, dzieląc się nimi w szczególności z dziećmi i tymi, którzy mieli utrudniony start w dorosłość.
1 135 711 zł

Kwota przekazana na cele społeczne

Liczba posiłków wydanych potrzebującym

561 411 zł

Kwota wsparcia dla WOŚP

Jak możesz pomóc?

Zapraszamy do wpłat na konto Fundacji, zrzutek dla potrzebujących, aukcji i innych form pomocy. Masz jakiś pomysł? Podziel się nim z nami! Znasz kogoś, kto potrzebuje wsparcia? Opowiedz nam jego historię! Wiemy, że nie jesteśmy w stanie pomóc każdemu, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby tych osób było jak najwięcej.

Dołóż swoją cegiełkę!

Dlaczego warto wspierać co miesiąc?

W Polsce, będącej krajem rozwiniętym, liczba osób znajdujących się w ciężkiej sytuacji finansowej lub życiowej stale rośnie. Dlatego dla takich organizacji, jak nasza, liczy się każda złotówka, bo każda złotówka to dla kogoś krok do przodu.

Wpłata na konto Fundacji to korzyść również dla Ciebie! Zarówno osoby prywatne, jak i firmy, mają możliwość odliczenia darowizny dla organizacji charytatywnych od podatku - odpowiednio 6% i 10% w skali roku.

Ale przede wszystkim - Twój drobny gest to czyjś uśmiech, odrobina szczęścia i nadzieja na lepsze jutro. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na comiesięczną wpłatę, w podziękowaniu otrzymasz od nas spersonalizowaną niespodziankę :)
Fundacja Braci Collins
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już 21. raz!

2021-02-08 Opublikowany przez Aleksandra Sobańska

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już 21. raz!

Collins Charity Fight Night

Kup bilety na charytatywną galę Collins Charity Fight Night i wesprzyj Fundację Braci Collins

Dziękujemy za kontakt.
FUNDACJA BRACI COLLINS